PřihlásitRegistrace

RADIO / Kariéra

Kariéra na SeeJay Radiu.

JS mediální služby s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

"MEDIÁLNÍ KONZULTANT pro oblast Hlavní město Praha"

Náplň práce:

  • vyhledávání klientů za účelem inzerce v rádiu a partnerských serverech
  • telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek
  • osobní jednání s klienty
  • konzultace a návrhy reklamních kampaní
  • uzavírání smluv s klienty a zajištění jejich realizace

Nabízíme:

  • zázemí fungující mediální společnosti
  • profesní zaškolení a vedení
  • atraktivní provizní systém
  • služební mobil i pro soukromé účely
  • po zapracování firemní vůz

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • práce s PC – MS Office
  • řidičský průkaz sk.B (vlastní auto výhodou)
  • zkušenosti s prodejem min. 2 roky praxe
  • orientace na stanovené cíle a výsledky
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet
Strukturovaný životopis s Vaším kontaktem zasílejte na e-mail: .

"Moderátor/ka"

Chtěl /a by ses stát členem moderátorského týmu SeeJay Radia?

Jedinou podmínkou je kreativní přístup s originálními nápady okořeněno sebevědomím a samostatností.
Samozřejmostí je dobrý rádiový hlas bez vad řeči a bohatou fantazií.

Pokud si myslíš, že toto splňuješ, tak neváhej a pošli nám něco o sobě našemu programovému manažerovi na email: .

Akce