PřihlásitRegistrace

Agentura BCM Models - móda trochu jinak!

26.03.2019
Aneb jak se plní módní diktát společnosti jinak a trochu tak po svém, možná i mnohem lepším ;)
Když jsme se Verči, jedné ze zakladatelek agentury ptali právě na tuto agenturu, tak jsme dostali výbornou odpověď, která stojí za to, aby se dostala dál. Stačí se jim případně ozvat třeba na e-mail klubzenpce@seznam.cz ;)

Verča napsala: "K založení modelingové agentury pod názvem "Beauty Curves Models" byla na začátku inspirující myšlenka vést nejenom módní diktát společnosti "trochu jinak".

Alarmujícím problémem dnešní společnosti je celkový postoj k ženám. Ať už se jedná o extrémně štíhlý ideál modelky (trpící psychickou poruchou jménem anorexie či bulimie), nebo o matky s dětmi, které se tak nemohou prosadit na trhu práce kvůli mateřským povinnostem.

Naším cílem je odvrátit tyto dva zásadní problémy a tím se dostat do podvědomí lidí.

Po cenných zkušenostech v této oblasti chceme nejenom světu, ale hlavně v České republice ukázat, že přirozená krása i schopnosti se skrývají v každé z nás. A to bez ohledu na věk, váhu, výšku, či dokonce rodinný stav.

Naše motto zní : Objevte svět krásy, který zůstává lidskému oku skryt.

Naší modelingovou agenturu spojují 3 projekty.

Projekt JAK BÝT MODELKOU má dvě kategorie, a to Normal Models a Plus Size Models. U nás se uplatní všechny ženy, které mají zájem o práci modelky, či hostesky a disponují jak pohybovým nadáním, tak i zdravým sebevědomím.

Projekt MOBILNÍ SALON zajišťujeme veškeré kosmetické, pedikérské, vizážistické a kadeřnické služby až do domu. Tento projekt funguje pouze v Jižních Čechách, ale uvažujeme o jeho rozšíření po celé České Republice z důvodu veliké obliby a poptávky mezi našimi klientkami. A proč tyto služby poskytujeme až do domu? Kamenné provozovny zavírají většinou kolem 18.00 hod, proto nabízíme těmto ženám užít si naší veškerou péči v pohodlí domova a bez zbytečného stresu. Dále má mnoho našich občanů i pohybově omezené možnosti a nemají se jak dopravit bez pomoci druhých do salónu. Proto vznikl tento projekt.

Tvoření z Levína - ruční zakázková výroba oblečení, šperků a módních doplňků. Tento projekt má za cíl podpořit zejména ženy - matky, které mají problém sehnat práci, kterou by pohodlně skloubily s péčí o rodinu a získat tak i dostatek financí na hmotné zajištění svojí rodiny.

Naše agentura dává také možnost si nezávazně vyzkoušet, co obnáší práce fotomodelky. V podprojektu proměny "Modelkou na jeden den" účastnice získá cenné rady do života, jak se správně nalíčit, nebo jak pečovat o svoji pleť i vlasy. Dále získají průpravu, jak se pohybovat před objektivem a jako bonus obdrží 6 ks vybraných fotografií jako vzpomínku na tento den.

Naše agentura podporuje tyto dva projekty :

bronzové partnerství na soutěži Dáma roku, která upřednostňuje zralé ženy ve věku od 33 do 75 let se stejným pohledem na svět, ať už v oblasti módy, nebo soutěží krásy.

partnerství na připravovaných akcí pořádané Národní Komorou Módy ČR. Majitelka modelingové agentury se stala i jejich členkou.

Jako modelingová a společenská agentura hledáme dlouhodobé, ale hlavně zajímavé spolupráce na různých projektech. Zaujaly jsme Vás? Nebo máte konkrétní nápad, jak bychom mohli spolupráci navzájem propojit?"

Poslouchej online