PřihlásitRegistrace

AKCE

červen 2013

ALT+TRANCE

Datum: 22.6.2013 21:00
Klub: PH+ [www.pehacko.cz]
Adresa: Kopeckého sady Plzeň
Typ: Akce partnera
Styl: Trance, Progressive
Kdo hraje: MARK SHERRY (Scotland), THOMAS COASTLINE (CZ), PROGGYBOY (CZ), PREM VAN SKAAL (CZ), LUCAS AGE (CZ), MAICUSS (CZ)
Vstupné: 120,-

Akce ALT+TRANCE se v létě vráti zpět do Plzně!

Po minulé, velmi úspěšné edici, se promotéři rozhodli k návratu do stejných prostorů a stejného města a i tentokrát přivážejí velmi kvalitního headlinera! Plzeňský klub PH+ se ukázal být skvělým zázezím pro tuto spektakulární, klubovou akci, na které se tentokrát předvede legenda ze zahraniční, společně se skvělým supportem kvalitních, českých DJs. Fanoušci trancové hudby se opět mohou těšit na debit zahraniční hvězdy, která do České Republiky zavítá vůbec poprvé a je jím skotský, legendární řezník - Mark Sherry. Domácí scéna bude zastoupena jmény, které se na minulé edici předvedli v tom nejlepším světle a jsou to: Thomas Coastline, který patří ke spičce české, trancové scény. ProggyBoy, mladý talent z Plzně, který získává obrovský support od několika zahraničních hvězd. Prem Van Skaal, plzeňský producent a DJ, který se již ukázal ve skvělém světle po boku holandského DJ San. Lineup poté doplní zkušený Lucas Age, který do Plzně zavítá z Prahy společně se skvělým producentem a DJ – Maicuss.

Přichystány pro Vás budou skvělé efekty, lasery, soutěže o setkání s hlavními hvězdami a spousta dalších překvapení, které Vám všem zaručí nezapomenutelný a ojedinělý zážitek.

Více informací na FB či Trance Hub.