PřihlásitRegistrace

DJ TIME - Dnešní host: DJ ALAH

8.03.2010
Poslouchej DJ TIME s novým moderátorem již dnes od 20:00 !
Vlastním jménem Aleš Jícha, pochází z malého města Náchod, poblíž Hradce Králové.
K elektronické hudbě se dostal v roce 1998.V té době se seznamuje s Petrem Černohouzem aka Dj Petr Hauz (LOT Music), který už v tak útlém věku laškoval s myšlenkou hraní na gramofony. Slovo dalo slovo a v roce 2001 se pořídily první gramofony od značky numark a začalo se trénovat a zkoušet
Od počátků Djingu se Alahovi zalíbil inteligent a neuro DNB, asi po dvou letech trénování se nadchl pro Techno, což je hodně znatelné v jeho dosavadních setech,kde dává důraz na mohutnou basovou linku, vytříbený výber nových desek a rychlé mixy. - Na přelomu roku 2005 ho však opět naplno uchvátil Drum and Bass a Jump up u kterého je dodnes.
V jeho setech však neuslyšíte pouze jeden styl, snaží se komponovat prvky Techna, Breakbeatu, Tekkna a liquidfunku. V jeho propracovaných setech můžete postřehnout autory jako Sub focus, Ed Rush and Optical, Pendulum, Baron, Andy C, Aphrodite, Clipz, TC, Fresh, Shy FX, Nightwalker, Shimon and Bassline Smith. Mezi jeho oblíbené Labely patří Braekbeat Kaos, Viper recordincs,Ram records.
Rok 2007 je ve znamení spousty zkušeností nabraných na párty po ČR, díky předskakování před známějšími dji jako např. Katcha, 2K, Philip TBC, Anakin, Akira, Bifidus Aktif, Im Cyber, Suki, Pixie, X morph, Kyanid, No money aka C phone a Limitted, Sweg, Panorama, Rudeboy, Romana a Elwira.

 

Poslouchej online