PřihlásitRegistrace

AKCE

březen 2014

EMMA HEWITT

Datum: 22.3.2014 21:00
Klub: NEPRAKTA klub [www.neprakta-klub.cz]
Adresa: Zdeňka Fibicha 2832/46 434 01 Most
Typ: Akce partnera
Styl: Progressive, House, Dance
Kdo hraje: Emma Hewitt, Jean Luc, Thomas Coastline, Dj a75
Vstupné: od 190,-

V sobotu Vás čeká vystoupení Australanky Emma Hewitt, bude to při této tour její jediné vystoupení v České republice, exkluzivně v Neprakta klub Most.

Přestože má své hudební kořeny v rockové hudbě, vydala svůj debutový singl v roce 2007 na poli progressive house. Skladba Carry Me Away vznikla ve spolupráci s britským DJem Chrisem Lakem. Singl dosáhl na 11. místo ve Španělské hitparádě singlů a také na 12. místo ve Finsku. Singl se držel celkem 50 týdnů v žebříčku Billboard Hot Dance Airplay ve Spojených státech a dosáhl prvního místa v prosinci 2007.
Po úspěchu jejího prvního singlu spolupracovala s různými trancovými producenty jako jsou Cosmic Gate, Gareth Emery, Dash Berlin a Ronski Speed. Singl Waiting, který vydala společně s Dash Berlinem v roce 2009, skončil na 25. místě v Belgickém žebříčku singlů. V rádiové show Armina van Buurena A State of Trance byl singl zvolen posluchači celkovým počtem 2109 hlasů za druhou nejlepší skladbu roku 2009. Na International Dance Music Awards 2010 byla skladba Waiting oceněna jako nejlepší HiNRG/Euro Track. Emma byla také dvakrát nominována v kategorii Best Trance Track se skladbami Waiting a Not Enough Time.

www.emmahewittofficial.com
www.facebook.com/emmahewittofficial
www.twitter.com/emhewitt
----------------------------------------------------------------------
Svoji účast potvrdil čerstvě vyhlášený #1 český trance DJ (2013) a producent Thomas Coastline official fanpage.
Tento resident mega festivalu TRANCEFUSION se v loňském roce blýskl i na největším tuzemském festivalu TRANSMISSON ! Jeho tracky i vlastní pořady vysílají rádia po doslova celém světě.

www.thomascoastline.eu
www.facebook.com/thomascoastline
www.mixcloud.com/thomascoastline
----------------------------------------------------------------------
Dalším, kdo se představí se svým živým setem bude DJ a producent Jean Luc. Za sebou má festivaly jako Mácháč, SázavaFest, PohodaFest, Summer Session, nebo Pleasure Island. Tohoto čerstvě vyhlášeného spoluautora #1 tanečního singlu "You Don´t Know Me" za rok 2013 můžete znát i jako spolupracovníka Michaela Buriana.

www.jeanluc.cz
www.facebook.com/jeanlucofficial
www.mixcloud.com/jeanlucmusic
----------------------------------------------------------------------
Sestavu doplní v tomto 2.patře klubu residentní DJ Neprakta klubu Most: DJ A75 a v 1.patře DJ Valda.

www.dja75.cz
www.facebook.com/dja75cz
www.mixcloud.com/dja75cz

Vstupné 190 Kč v předprodeji, vstup od 18-ti let !! Kontrola OP !!

Předobjednávky na vstupenky zasílejte na e-mail: vstupenky.neprakta@seznam.cz. Uveďte jméno, příjmení, adresu, počet vstupenek a zda si vyzvednete vstupenky osobně v Neprakta klubu, nebo budete chtít poslat poštou na dobírku (budeme účtovat poštovné za každou zásilku 84 Kč)
O termínu zahájení vydávání či zasílání vstupenek vás budeme informovat na Váš e-mail, předpokládaný termín je od 3.2.2014.

// ENG: Ticket order requests has to be send at email adress: vstupenky.neprakta@seznam.cz. Please write your name, full adress, number of tickets you want. We will send your tickets via Czech Post, price for that service will be anounced via email. (it depens on your adress)
Tickets sending starts probably after February,3rd 2014.
Other way is to pick up your ordered tickets directly at Neprakta club Most.
Price 190,- CZK (presalle)

NEPRAKTA klub Most