PřihlásitRegistrace

TEAM / Moderátoři / LukᚠRejmon a Petra Šafinová

Ušlyšíš nás pravidelně v úterý od 18 hodin!

Petra Šafinová

Kdy jsi poprvé naladila SeeJay Radio? A co právě běželo v éteru?

V roce 2012, když jsem brouzdala po internetu a náhodou narazila na online vysílání. Tenkrát to ale bylo jen takové oukávání, více jsem se zaposlouchala až poté, co vysílal můj radiový kolega Lukᚠsvou předchozí show Queer life, do které jsem následně jako „blondýna na drátě“ telefonicky přispívala kulturními tipy a pozvánkami na akce.

Co nejšílenějšího se ti kdy stalo ve vysílání?

Na to nejšílenější asi teprve ještě čekám, ale spíš doufám, že žádná pohroma nepřijde. A pokud ano, tak že si to šíleně moc užiji a aspoň bude nějaká sranda.

Jaké DJ’s nebo kapely si rád pouštíš do uší?

Hudba je důležitou součástí mého bytí, jsem nevyhraněná a dost multižánrová. Hudbu střídám podle nálady a stejně tak je má nálada hudbou přímo ovlivněna. Jelikož jsem veselá povaha, která příliš neposedí, vede u mě hudba taneční, při které můžu pořádně zavrtět boky. Jinak jsem samo sebou vyrůstala v generaci, pro které byl jen jeden král a to Michael Jackson.

Je nějaký typ hudby, který by si v živote nedokázala poslouchat déle než několik vteřin?

Jsem opravdu dost otevřená různým hudebním směrům, takže myslím, že bych vydržela cokoliv. Ale je pravda, že spíš než vteřin poslouchat několik hodin na plné pecky třeba takový brutal deathmetal by asi bylo opravdu dost brutální. Stejný efekt by mi mohl přivodit i hudební maratón dechovky.

Kdybys měla popsat svůj život názvem filmu, knihy nebo seriálu – co by to bylo?

Sex ve městě v kombinaci se seriálem Přátelé. Sex ve městě rozhodně vede díky identickému přístupu k životu s hlavní představitelkou a Přátelé jsou jasná volba, protože společně s mou nejbližší rodinou jsou také alfa omegou mého života. Navíc mám stejně jako seriálový sourozenci naprosto úžasný vztah se svým bratrem. Teď mi vlastně došlo, že stejně tomu bylo i v Beverly Hills 90210.

Nejčastější slovo, které při moderování používᚠa štve tě?

Kdyby jen při moderování. Ale obecně často používám výrazy jako Každopádně, Nicméně, Vlastně, jo a taky již zmíněné Obecně.

Jaký pořad na SeeJay Radiu moderuješ a proč by si tě lidi měli naladit?

Společně s Lukášem moderujeme pořad Mish Mash show (nebo také Miš Maš šou chcete-li), který jednoznačně jede na vlně zábavy. Je to takový pestrobarevný koktejl, který vám ale určitě bude chutnat.

LukᚠRejmon

Kdy jsi poprvé naladil SeeJay Radio? A co právě běželo v éteru?

Myslím, že někdy v roce 2012, kdy mi ho doporučil můj kamarád. No a hned z toho byla láska na první poslech .-))

Co nejšílenějšího se ti kdy stalo ve vysílání?

Když jsem zapomněl vypnout mikrofón a začal jsem mluvit sprostě s kamarádem co byl se mnou ve studiu .-) Takže pak přišel šéf celého rádia a řekl mi, že to byl zajimavej rozhovor .-)))

Jaké DJ's nebo kapely si rád pouštíš do uší?

Britney, Britney a Britney. Je to pro mě ikona a její singl "WORK BITCH" je prostě lahádka i pro její nefanoušky. A jinak mě třeba baví i Justin Bieber, kterého sice lidi urážejí, ale já si myslím, že dělá dobrou práci a muziku. A též mě baví třeba i hudba Jana Bendiga .-))

Je nějaký typ hudby, který by si v živote nedokázala poslouchat déle než několik vteřin?

Ten, kterej vysílá SeeJay Radio každý den .-))) Neeeee, kecám! Hele mužu všechno...někdy i klasickou hudbu .-) Záleží na náledě a situaci :-)

Kdybys měla popsat svůj život názvem filmu, knihy nebo seriálu - co by to bylo?

Dallas .-)))

Nejčastější slovo, které při moderování používᚠa štve tě?

Tak to vím každopádně úplně přesně.....a je to slovo "KAŽDOPÁDNĚ" :-)))

Jaký pořad na SeeJay Radiu moderuješ a proč by si tě lidi měli naladit?

Moderuji Miš Maš Šou....a proč si nás mají lidi naladit? Protože i já občas sebe překvapím co dokážu vypustit z pusy .-))) A hlavně chceme bejt dobrým společníkem  a nejlepším kámošem, pro všechny posluchače SeeJay Radia. Takže jim slibuju, že od nás uslyší ty nejlepší informace a budou se s námi pravidelně dvě hodiny pořádně bavit a smát :-)

Pořady:

MIŠ MAŠ ŠOU

Kontakt:


Pořady:

MIŠ MAŠ ŠOU

Akce