PřihlásitRegistrace

NAVIGÁTOR

12.04.2010
Vyhraj dnes NAVIGACI v hodnotě přes 8 000 Kč ! Poslouchej nový pořad NAVIGÁTOR dnes od 15:00
Jak jinak bychom mohli představit nový pořad na SeeJay Radiu než právě ve spojení s navigací :) Tak jako vás vždy navigace dovede do cíle, bude tuto úlohu plnit pořad NAVIGÁTOR se zajímavými hosty.

Jde o pořad, který informuje o aktuálních produktech, službách a problematikách spojených s lifestylem. V pořadu se dozvíte například jak nejlépe nakoupit fotoaparát na mejdany, kamery na dovolenou či nejnovější telefony a mp3 pro stahování oblíbené hudby.

Dnešním hostem (pondělí 12.4.) bude Ing. Vladimír Štádler, zakladatel firmy NAVISAT Stadler s.r.o, absolvent Vysoké školy námořní v Gdyni, s šestnáctiletou praxí nejen v navigaci na námořních i říčních lodích.


Poslouchej NAVIGÁTOR již dnes a vyhraj Nüvi 5000 !


nuvi5000Automobilová navigace s displejem o velikosti 5,2 palce. Tato velkoplošná navigace je navržena pro použití v nákladních vozidlech. Obsahuje mapy Evropy City Navigator Evropa 2010, je vybavena VIDEO vstupem pro připojení např.DVD zařízení případně couvací kamery.

Součástí mapy jsou také POIs body, jako jsou bankomaty, čerpací stanice a jiné.

Přístroj umožňuje navigování jak v 2D tak 3D režimu. Během navigace zobrazuje rychlostní limity.

Pro pohodlnou práci umožňuje Nuvi 5000 uložit až 10 oblíbených tras.

Doplňkovou funkcí je MP3 přehrávač, prohlížeč obrázků. Nuvi 5000 je vybaven FM transmitterem, který umožňuje uživateli propojit se stereo soupravou ve vozidle. 

V paměti přístroje je přednahraná mapa CityNavigator 2010, pro dohrání dalších map nebo pro přehrávání multimediálních souborů lze využít SD slot.

Více najdeš na:

Poslouchej online