PřihlásitRegistrace

PROGRAM / Neděle

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
00:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX NIGHT

Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.

07:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX WEEKEND

Ta nejlepší víkendová taneční muzika, kterou nikde jinde neuslyšíte!

12:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX WEEKEND

Nastavit jen čas a moderátora! NEZADÁVAT POPIS, tahá se to z "Pořady".

14:00 / Moderuje: David Hruza

WEEKEND DRIVE

Náročný víkend, je neděle a už myslíš na práci? Tak na to zapomeň! Každou neděli mezi 14-17 hodinou tě Dejv zahltí zajímavostmi, legráckami a hlavně pořádnou porcí Dance music only. Nemysli na pondělí, když je teprv neděle na Seejay rádiu.
Poslouchej online

17:00 / Moderuje: SeeJayMan

RETRO CLASSIC SHOW

Chcete se s námi vrátit do hudební minulosti? Zavzpomínat na první pusu nebo na dobu, kdy jste měli v batohu tamagotchi? :) Tak si pusť RETRO CLASSIC SHOW. Tady zahrají hity z let 90., milénia. A chybět nebudou i hity z druhé dekády nového milénia a to celé 3 hodiny! :)

20:00 / Mixx: Ferry Corsten

CORSTEN'S COUNTDOWN

Ferries Corsten zahájil 4. července 2007 "CORSTEN'S COUNTDOWN" - první rádiovou tabulku interaktivní elektronické taneční hudby (EDM). Corstenovo odpočítávání je známé pro představení nejnovějších vydání a budoucích hitů z celého spektra EDM, včetně trance, house a progressive. Každý týden Ferry osobně vybírá a prezentuje své posluchače nejčerstvější taneční hudbu. Po vrcholu každého vystoupení Ferry povzbuzuje posluchače, aby hlasovali pro svou oblíbenou vysílanou melodii. Tři skladby, které obdrží nejvíce hlasů, jsou naplánovány na opětovné spuštění v Corsten's Countdown Top 3 následujícího týdne.

21:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX NIGHT

Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.

Pořady