PřihlásitRegistrace

Ostře sledovaná prsa

1.10.2018
DOKONALÝ nápad s VÝBORNOU myšlenkou. Čtěte více!

Víte, jak vypadá sádrový odlitek prsu? Zjístíte v říjnu v kavárnách v Česku!


Po roce se vrací do kaváren ve 24 městech po celé České republice, aby ženy, kočky a dámy opět učily veřejnost, jak důležité je dbát o prevenci zhoubného nádoru prsu. Letos akci potkáte díky partnerství s CrossCafe ve 24 kavárnách s tímto názvem. K tomu připočítejte dalších 24 míst, kde se vaří výborná káva. Letos se zapojilo do kampaně i jedno velmi důležité místo - mammocentrum. 

Novinkou letošní kampaně je menší bratr superpopulárního legendárního a ikonického Prsního hrnku... Prsní hrneček.

I naši dva pacienti z páteční psychiatrické léčebny pořadu ZABAL TO! se přidali - ano, i muži mají své... prsní karcinomy. Chlapi nepodceňujme to. Tato kampaň je ale cílená více na ženy a dámy, protože těch se tato problematika týká mnohem více. Kuba Novák a Štěpán Prachař balili letáky, prsní hrnky a prsní hrnečky, letáky, plakáty a také brožurky, jak se sama/sám samovyšetřit a rozváželi celé nedělní odpoledne všechna přažská CROSS CAFE.

 Ostře sledovaná prsa - kluci z pořadu ZABAL TO! Pomáhají s balením a distribucí prsních hrnků pro pražská Cross Café a další 4 kavárny!

Akce s vystavenými odlitky prsou - prsními boxy - najdete ve všech kavárnách CROSS CAFE v celé České republice a spousty dalších kaváren. Celý seznam zúčastněných kaváren v Česku naleznete zde: https://www.ostresledovanaprsa.cz/rajen-2018/

Ostře sledovaná prsa 2018

Poslouchej online