PřihlásitRegistrace

PROGRAM / Pořady

BEAT FLOW

Moderuje: J. K. Sanchez
Kdo má rád Deep house, chicago house, NY Lounge house a prostě deep underground music, tak si prostě musí naladit pořad BEAT FLOW. Název pořadu je odvozen od série mejdanů, které J.K. Sanchez před mnoha lety pořádal v různých klubech ve Východočeském kraji. Díky mnohaletému působení ve světě showbusiness se J.K. se dostal k mnoha zajímavým lidem, které bude zvát za mikrofon SeeJay Radia. Těšit se můžete na známé i méně známé DJ's, chybět nebudou zpěváci, herci a mnoho dalších osobností. Suma sumárum, pořad BEAT FLOW je takový malý kulturní výlet za umělci a za podpory skvělé house music.
Více...

BEST OF!

Best of je pořad, ve kterém vám naservírujeme povedené i nepovedené kousky z našeho vysílání. Nečekáme, až na Silvestr. BEST OF vám dáme každý víkend po 11. hodině! :)
Více...

CORSTEN'S COUNTDOWN

Mixx: Ferry Corsten
Ferries Corsten zahájil 4. července 2007 "CORSTEN'S COUNTDOWN" - první rádiovou tabulku interaktivní elektronické taneční hudby (EDM). Corstenovo odpočítávání je známé pro představení nejnovějších vydání a budoucích hitů z celého spektra EDM, včetně trance, house a progressive. Každý týden Ferry osobně vybírá a prezentuje své posluchače nejčerstvější taneční hudbu. Po vrcholu každého vystoupení Ferry povzbuzuje posluchače, aby hlasovali pro svou oblíbenou vysílanou melodii. Tři skladby, které obdrží nejvíce hlasů, jsou naplánovány na opětovné spuštění v Corsten's Countdown Top 3 následujícího týdne.
Více...

FUTURE SOUND OF EGYPT

Mixx: Aly & Fila
Rádiová show, která má "geniální" překlad na google - ale on tak vlastně říká to, co k té show patří: "Po téměř desetiletí jejich vzrušující převzetí tranceového zvuku zachytilo srdce, mysl a představy o planetárním transu." :) Hodnocena jako jedna z 20 největších DJ acts v EDM (Zdroj: DJ Magazine Top 100 DJs 2012), které potěší davy, počítáno v milionech, přináší nenapodobitelný zvuk nejprestižnějších světových klubech a festivalech. Žádné zázraky, žádná iluze - čistý trance - tohle je Aly & Fila.
Více...

GROUP THERAPY

Mixx: Above Beyond
Above & Beyond vykreslili jedinečný prostor v hudbě a kultuře, který dosahuje daleko za jejich elektronické kořeny. Tímto způsobem Jono, Paavo a Tony vytvořili něco zvláštního: společnou základnu, kde se mohou spojit různé druhy lidí a myšlenek. Oslava, příbuznost, komunita - je to způsob A & B.

A tuto speciální show můžeš slyšet jen na SEEJAY RADIU!
Více...

HYSTERIA RADIO

Mixx: Bingo Players
BINGO PLAYERS: "Víte, jak to začíná," řekl s chutí. "Byl jsem ten, kdo si koupil nahrávky, když jsem byl mladý, koupil jsem spoustu vinylů, sedmpalcových, a když se objevily CD, koupil jsem spoustu CD, vyrůstal, dal jsem všechny peníze na hudbu."

Producent za hitovým účinkem EDM, Bingo Players, byl v době, kdy byl kluk, ulítl si na elektronickou hudbu a poslouchal The Prodigy "Out of Space" a přál si, aby mohl natočit takové melodie, které se hrály na holandském rozhlasu. Ale v té době, abyste vyrobili taneční hudbu, potřebovali jste fyzická zařízení - syntezátory a bicích strojů - daleko od dosahu v jeho věku. A celý příběh už víte, jak dopadl. Poslouchejte pořad Hysteria Radio od Bingo Players!
Více...

JOYRIDE

Moderuje: Lenka Chlupáčová, Filip Benke, J. K. Sanchez, Jéňa Brejbek, Jana Bergerová, Eliška Trokanová
Odpoledne plné informací, zábavy a hlavně taneční muziky!
Více...

K-POP TIME

Moderuje: Sandy
Jedinečný pořad v ČR! Vše o K-POPu - muzice, stylu, akcích, trendech - zkrátka vše, na co si fanoušek vzpomene je po koroně zpět!
Více...

KINOMÁNIE

Moderuje: Michal Vejlupek
Pořad o filmových, seriálových titulech v kinech a na streamu.
Více...

KOKO SHOW

Moderuje: Antonín Přehnal, Eva Kokertová
KOKO SHOW Tě v půlce týdne skvěle naladí a bude bavit. :)
Více...

MASTERMIX

Mixx: Andrea Fiorino
Pokud máte rádi v uších kvalitní "hauzík", doporučujeme ladit SeeJay Radio ve středu večer. To totiž pouštíme na naše vlny legendární Mastermix v podání Andrea Fiorina. Na české hudební a DJ scéně se začal pohybovat ve svých 16 letech. V roce 2000 začal objevovat svět produkce a remixování. Od té doby remixuje české a slovenské umělce jako Monkey Business, DJ Neo, Maduar nebo A-Tak! a např. i jeden pro slavnou britskou skupinu Kava Kava. Udělal s kamarády několik inscenací pod přezdívkami Mixtiq a The Bad Guys plus spoustu bootlegů a mashupů. Můžete si také poslechnout rozhlasovou přehlídku domácí hudby "Andrea Fiorino Mastermix" na více než 30 rozhlasových stanicích. A také samozřejmě u nás!
Více...

MUSIC NEWS

Moderuje: Mikael van Dikeen
Nejnovější tracky ze světa taneční muziky bez zbytečných keců.
Více...

OFF THE RECORD

Mixx: Hardwell
Hardwell a jeho show.

Novou show můžeš slyšet jen na SEEJAY RADIU!
Více...

PRODIGIOUS ON AIR

Mixx: Luppi Clarke
Luppi Clarke a jeho podcast Prodigious On-Air exkluzivne na SeeJay Radiu!
Více...

PROTOCOL RADIO

Mixx: Nicky Romero
Nicky Romero a jeho show.

Novou show můžeš slyšet jen na SEEJAY RADIU!
Více...

PŘEPNI TO!

Moderuje: Radek Sailer, Jéňa Brejbek
Radek a Honza to rozjíždí do plných obrátek! Poslouchej PŘEPNI TO! a poznáš nepoznané!:)
Více...

RETRO CLASSIC SHOW

Moderuje: SeeJayMan
Chcete se s námi vrátit do hudební minulosti? Zavzpomínat na první pusu nebo na dobu, kdy jste měli v batohu tamagotchi? :) Tak si pusť RETRO CLASSIC SHOW. Tady zahrají hity z let 90., milénia. A chybět nebudou i hity z druhé dekády nového milénia a to celé 3 hodiny! :)
Více...

SEEJAY DANCE CHART

Moderuje: Ondřej Ulrich
Každý týden žebříček nejoblíbenějších hitů posluchačů SeeJay Radia! Nezapomeň hlasovat ZDE!!
Více...

SEEJAY MiXX

Moderuje: SeeJayMan
Nejlepší taneční mixx bez řečí!
Více...

SEEJAY MiXX NIGHT

Moderuje: SeeJayMan
Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.
Více...

SEEJAY MiXX WEEKEND

Moderuje: SeeJayMan
Ta nejlepší víkendová taneční muzika, kterou nikde jinde neuslyšíte!
Více...

ŠTAMGAST A GURMÁN

Moderuje: Klára Návratová
Pravidelný pořad o dobrém jídle, skvělé gastronomii, gurmánských kratochvílích a štamgastově druhém domově. Klára Návratová ti naservíruje vždy info, kam zajít na skvělé menu, rady, nápady a taky pár receptů, jak si připravit tu svoji nej baštu třeba do práce! Recenze restaurací a skvělých hospod určitě nebudou chybět.
Více...

TRANSMISSION RADIO

Mixx: SeeJayMan
Každou sobotu večer TRANSMISSION RADIO - Andi Durrant představí nejnovější muziku z oblasti trance a progressive, kterou planeta Země nabízí. Pořad je vysílán ve spolupráci s obrovskou indoorovou akcí TRANSMISSION se skvělou show, lasery, zvukovým systémem, vizálními a speciálními efekty.
Více...

VIP zóna

Moderuje: Balkins
VIP zóna s Balkinsem je pořad, do kterého si pravidelně každé úterý mezi 17-19 hodinou zve Balkins vždy dvě známé osobnosti. Balkins dostal naše rádio do podvědomí tím, že ho s kolegou v roce 2012 omylem zapálili při opékání buřtů ve studiu. Je to ale také režisér hudebních videoklipů a reklamních spotů, které ho zavedli až do Hollywoodu, prozatím je ale zpět, aby zpovídal naše celebrity.
Více...

WEEKEND DRIVE

Moderuje: David Hruza, Jana Nová
Jak si prožil víkend? A co tě ještě čeká? Pojď si dát tipy, laď SeeJay Radio! ;)
Více...