PřihlásitRegistrace

PROGRAM / Pořady

ENHANCED SESSIONS

Mixx: Farius & Kapera
Pořad pod taktovkou Fariuse a Kapery přináší vlastní rozmanité zvuky, aby představili to nejlepší z nových tracku z celého světa.
Více...

FUTURE SOUND OF EGYPT

Mixx: Aly & Fila
Rádiová show, která má "geniální" překlad na google - ale on tak vlastně říká to, co k té show patří: "Po téměř desetiletí jejich vzrušující převzetí tranceového zvuku zachytilo srdce, mysl a představy o planetárním transu." :) Hodnocena jako jedna z 20 největších DJ acts v EDM (Zdroj: DJ Magazine Top 100 DJs 2012), které potěší davy, počítáno v milionech, přináší nenapodobitelný zvuk nejprestižnějších světových klubech a festivalech. Žádné zázraky, žádná iluze - čistý trance - tohle je Aly & Fila.
Více...

GROUP THERAPY

Mixx: Above Beyond
Above & Beyond vykreslili jedinečný prostor v hudbě a kultuře, který dosahuje daleko za jejich elektronické kořeny. Tímto způsobem Jono, Paavo a Tony vytvořili něco zvláštního: společnou základnu, kde se mohou spojit různé druhy lidí a myšlenek. Oslava, příbuznost, komunita - je to způsob A & B.

A tuto speciální show můžeš slyšet jen na SEEJAY RADIU!
Více...

HYSTERIA RADIO

Mixx: Bingo Players
BINGO PLAYERS: "Víte, jak to začíná," řekl s chutí. "Byl jsem ten, kdo si koupil nahrávky, když jsem byl mladý, koupil jsem spoustu vinylů, sedmpalcových, a když se objevily CD, koupil jsem spoustu CD, vyrůstal, dal jsem všechny peníze na hudbu."


Více...

JOYRIDE

Moderuje: Lenka Chlupáčová, Eliška Trokanová, Tomáš Bartoš, Alex Kolva, Matyáš Hozy
Odpoledne plné informací, zábavy a hlavně taneční muziky!
Více...

K-POP TIME

Moderuje: Sandy
Jedinečný pořad v ČR a SR! Vše o K-POPu - muzice, stylu, zajímavých akcích, trendech - zkrátka vše, na co si fanoušek vzpomene!
Více...

KINOMÁNIE

Moderuje: Michal Vejlupek
Pořad o filmových, seriálových titulech v kinech a na streamu.
Více...

MASTERMIX

Mixx: Andrea Fiorino
Pokud máte rádi v uších kvalitní "hauzík", doporučujeme ladit SeeJay Radio ve středu večer. To totiž pouštíme na naše vlny legendární Mastermix v podání Andrea Fiorina. Na české hudební a DJ scéně se začal pohybovat ve svých 16 letech. V roce 2000 začal objevovat svět produkce a remixování. Od té doby remixuje české a slovenské umělce jako Monkey Business, DJ Neo, Maduar nebo A-Tak! a např. i jeden pro slavnou britskou skupinu Kava Kava. Udělal s kamarády několik inscenací pod přezdívkami Mixtiq a The Bad Guys plus spoustu bootlegů a mashupů. Můžete si také poslechnout rozhlasovou přehlídku domácí hudby "Andrea Fiorino Mastermix" na více než 30 rozhlasových stanicích. A také samozřejmě u nás!
Více...

MUSIC NEWS

Moderuje: Mikael van Dikeen
Nejnovější tracky ze světa taneční muziky bez zbytečných keců.
Více...

PRODIGIOUS ON AIR

Mixx: Luppi Clarke
Luppi Clarke a jeho podcast Prodigious On-Air exkluzivně na SeeJay Radiu!
Více...

PROTOCOL RADIO

Mixx: Nicky Romero
Nicky Romero a jeho show.

Novou show můžeš slyšet jen na SEEJAY RADIU!
Více...

RELEVATED SELECTED

Mixx: Adam K
Zbrusu nová show z labelu Hardwella Revealed Recordings s názvem Revealed Selected.
Více...

RETRO CLASSIC SHOW

Moderuje: SeeJayMan
Chcete se s námi vrátit do hudební minulosti? Zavzpomínat na první pusu nebo na dobu, kdy jste měli v batohu tamagotchi? :) Tak si pusť RETRO CLASSIC SHOW. Tady zahrají hity z let 90., milénia. A chybět nebudou i hity z druhé dekády nového milénia a to celé 3 hodiny! :)
Více...

SEEJAY MiXX

Moderuje: SeeJayMan
Nejlepší taneční mixx bez řečí!
Více...

SEEJAY MiXX NIGHT

Moderuje: SeeJayMan
Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.
Více...

SEEJAY MiXX WEEKEND

Moderuje: SeeJayMan
Ta nejlepší víkendová taneční muzika, kterou nikde jinde neuslyšíte!
Více...

TANČIT JÍST MILOVAT

Moderuje: Martina Šárová
Martinka je prostě číslo. S ní se rozhodně nudit nebudete. Najíte se, zatančíte a dosáhnete zenu.
Více...

TRANSMISSION RADIO

Mixx: SeeJayMan
Každou sobotu večer TRANSMISSION RADIO - Andi Durrant představí nejnovější muziku z oblasti trance a progressive, kterou planeta Země nabízí. Pořad je vysílán ve spolupráci s obrovskou indoorovou akcí TRANSMISSION se skvělou show, lasery, zvukovým systémem, vizálními a speciálními efekty.
Více...

WEEKEND DRIVE 1

Moderuje: SeeJayMan
Užij si sobotní pohodičku u kávy nebo čaje s Karlem. Pravidelně každou sobotu mezi 14.-17. hod se dozvíš tipy kam vyrazit a jak si pořádně užít víkend. Navíc po 15. hodině se můžeš těšit na exkluzivní hosty z nejrůznějších oblastí jako je např. hudba, kultura, sport, apod. Tak si zpříjemni odpoledne a laď SeeJay Radio:)
Více...

WEEKEND DRIVE 2

Moderuje: David Hruza
Náročný víkend, je neděle a už myslíš na práci? Tak na to zapomeň! Každou neděli mezi 14-17 hodinou tě Dejv zahltí zajímavostmi, legráckami a hlavně pořádnou porcí Dance music only. Nemysli na pondělí, když je teprv neděle na Seejay rádiu.
Více...