PřihlásitRegistrace

RADIO / O SeeJay Radiu

SeeJay Radio je online a DAB hudební stanice profilovaná čistě na taneční muziku.

V našem vysílání najdete největší taneční hity, ale také aktuální hity různých stylů v tanečních remixech. Vytváříme v ČR jediný skutečně taneční playlist a představujeme hudební novinky, které ostatní nasadí za několik měsíců či možná vůbec. Muziku obohacujeme akčními programovými prvky, které jsou v českém éteru unikátní a ve spoustě případů i originální. Mimo éter se vydáváme i mezi vás, protože jezdíme mezi naše posluchače rádi. Proto nás očekávejte již brzy právě u vás!

Za oficiální počátek vysílání SeeJay Radia lze považovat den 16.9.2009. Tomuto dni předcházeli měsíce intenzivních příprav techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. SeeJay Radio vysílá prostřednictvím odbavovacího software EPOS a plánovacího software MusicCodex z dílny slovenské firmy Sepia Systems. Díky tomuto software a skvělé práci vývojového týmu se naše vysílací možnosti neustále posunují dále.

V současnosti vysíláme prostřednictvím Internetu, ale rovněž přes technologii DAB+, která je budoucností rozhlasového vysílání a na kterou postupem času přejdou všechny rozhlasové stanice. Můžeme hrdě prohlásit, že jsme obdrželi vůbec první digitální licenci na zemské digitální celoplošné rozhlasové vysílání, které nám zajistí pokrytí každého našeho posluchače v rámci celé ČR.

Naše ambice jsou opravdu velmi vysoko, což potvrzují i úspěchy na poli digitálního vysílání, protože naše společnost je jedním z tahounů rozvoje DAB vysílání v rámci ČR. Jsme rádi, že i ČR se zařadila po boku všech vyspělých zemí v rámci Evropy a jdeme spolu s DAB technologií vstříc rozhlasové budoucnosti. Spolu s dalšími subjekty jsme založili DAB fórum, které taktéž významně podporuje urychlení vývoje digitálního rozhlasového vysílání. 

Každý den, díky vám "našim fanouškům", se zvedají čísla naší poslechovosti, čehož si velmi vážíme a děkujeme!