PřihlásitRegistrace

RADIO / O SeeJay Radiu

SeeJay Radio je digitální hudební stanice profilovaná čistě na taneční muziku.

V našem vysílání najdete největší taneční hity, ale také aktuální hity různých stylů v tanečních remixech. Vytváříme v ČR jediný skutečně taneční playlist a představujeme hudební novinky, které ostatní nasadí za několik měsíců či možná vůbec. Muziku obohacujeme akčními programovými prvky, které jsou v českém éteru unikátní a ve spoustě případů i originální. Mimo éter se vydáváme i mezi vás, protože jezdíme mezi naše posluchače rádi.

Za oficiální počátek vysílání SeeJay Radia lze považovat den 16.9.2009. Tomuto dni předcházeli měsíce intenzivních příprav techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. SeeJay Radio vysílá prostřednictvím odbavovacího software EPOS a plánovacího software MusicCodex z dílny slovenské firmy Sepia Systems. Díky tomuto software a skvělé práci vývojového týmu se naše vysílací možnosti neustále posunují dále.

V současnosti vysíláme prostřednictvím Internetu (po celém světě) a kabelových sítí (v rámci ČR).

Dlouhá léta jsme podporovali technologii DAB+, která má být budoucností rozhlasového vysílání. Můžeme hrdě prohlásit, že jsme obdrželi vůbec první digitální licenci na zemské digitální celoplošné rozhlasové vysílání. Bohužel neustále časové průtahy, neuvěřitelná laxnost státních orgánů a další komplikace, které provází tuto technologii z ní dělají projekt "science fiction". Až pragmatický pohled na realitu nás přivedl k rozhodnutí veškeré aktivity v této oblasti ukončit.

Každopádně neustáváme v našem úsilí přinášet tu nejlepší taneční muziku a hity z celého světa. Každý den, díky VÁM "našim fanouškům", se zlepšujeme a jedeme dál. Moc děkujeme!

Související články:
Jak nás naladitTiskové centrum