PřihlásitRegistrace

SeeJay dělá hezčí Vánoce

27.11.2011
Pomáháme udělat dětem hezčí Vánoce

I letos proběhne úspěšná vánoční akce nesoucí název Strom přání pro dětské domovy.

 

Když v roce 2008 tento projekt začínal, málokdo tušil, že se z něj stane příjemná tradice. Letos opět proběhne úspěšná vánoční akce nesoucí název Strom přání pro dětské domovy Bojkovice a Smolina. 
Princip spočívá v tom, že děti z obou dětských domovů namalují věc, kterou by si přály od Ježíška na Vánoce.
Na Facebookové stránce Leja salon si pak mohou zájemci prohlédnout album s těmito obrázky, dárek koupit, nebo na něj přispět. Ti, kteří to mají blízko do Slavičína, mohou si toto album prohlédnout osobně přímo v Leja salonu, na adrese K Hájenkám 312, Slavičín. Jakmile je dálek pořízen a předán pod Strom přání, je zaevidován, zabalen a označen jménem. Před Vánoci jsou pak dárky převezeny do dětských domovů.


Na Facebooku, na stránce Leja salon  jsou umístěny také fotky a video z předání dárků v domovech v předchozích letech. Fotky i videa jsou důkazem toho, že každý dárek zpod slavičínského Stromu přání opravdu doputoval k dítěti.

Akci pořádá Leja salon a SeeJay radio je hrdým mediálním partnerem. Pokud se rozhodnete připojit k nám a akci podpořit příspěvkem nebo konkrétním dárkem, předem za děti z domovů děkujeme.

Za sebe mohu říci, že když mne loni Markéta z Leja salonu oslovila s žádostí o podporu, neváhal jsem ani minutu. Co většího totiž můžeme o vánocích udělat, než to, že uděláme radost dětem, se kterými se život nemazlí ani v tomto věku.
Díky za podporu, Jirka Panajotis

Poslouchej online