PřihlásitRegistrace

SeeJay Radio slaví 11. narozeniny a připravilo speciální program!

1.10.2020
SeeJay Radio je s Vámi už 11 let! Za ta léta, prošla naším rádiem řada hvězd známých z TV Nova i Prima. Některé naše bývalé kolegy můžete slyšet z Evropy 2 nebo Radiožurnálu. A nejen tam! Vychovali jsme si za ta léta skutečné profesionály a tímto děkujeme všem naším současným i bývalým talentům za jejich profesionální výkony za mikrofonem SeeJay Radia!

A na co se můžete v narozeninový den 1. října těšit? :)

0:00 - 2:00 - BEST OF! s Martinem

  • To nej z vysílání SeeJay Radia! :) U nás nemusíte čekat do Silvestra. Perlíme každý den! :)

2:00 - 7:00  - Noční Joyride s Martinem

  • Martinův hlas patří k těm nejznámějším v českém éteru. V jednom velkém rádiu vysílal i v podobném čase, tak vstávačka na noční jistě nebude dělat problém! :)

7:00 - 10:00 - Ranní stoják s Antoniem, Adél a Ondrášem

  • Antonio, Adél a Ondráš. Tohle byla trojka, která s vámi vstávala každé všední ráno. Po letech jsou zpět. I když jen na jeden den.

10:00 - 14:00 - V.I.P. Zóna Speciál a J. K. Sanchez

  • Kdysi pankáč, trochu šílený, ale vždy s dokonalým tahem na branku. Dnes výborný tanečník, choreograf, herec a podnikatel v jednom. Dalo by se říci, že od nuly až na vrchol, taková je cesta JK Sancheze. Ze dna se umí dostat opravdu málokdo, navíc s neustálým optimismem a elánem. JK Sanchez je člověk, který má tyto dovednosti v sobě hluboko zakořeněné s navíc zná díky své práci všechny celebrity. Ben Cristovao, Lukáš Tran, Karolína Kopáčová a mnozí další! :)

14:00 - 17:00 - Narozeninová Backstage s Kubou a Sandy

  • Kuba a Sandy vás provedou Narozeninovou Backstage a pozor, přivítáme za mikrofonem i zakladatele našeho rádia, které slaví 11. narozeniny! Sváťo, těšíme se na Tebe! :)

17:00 - 19:00 - Přepni TO! s Radkem, Andy Roadem & Johnem Bakerem

  • Tohle bude challege! Prostě Přepni TO! :)

19:00 - 21:00 - Burrito Time s Klárkou a Štěpánem

  • Klárku a Štěpána znáte z pořadu Štamgast a Gurmán. Klárka si zakládá na tom, aby jedla zdravě a chutně. No uvidíme, co řekne na nový název pořadu! :) Děláme si legraci. Burrito Time jsme svolili hlavně proto, že v tomto čase je jejích "prime time" nejen v ulicích Prahy, ale i na Ostravsku i Olomoucku, kde máme nejvíce našich posluchač". Tak dobrou a dobře se nalaďte! :)

21:00 - 23:59 - SeeJay Dance Department s Martinem

  • Naše noční můra Martin :) se opět přesune za mikrofon SeeJay Radia, aby Vám představil muziku, která byla pro SeeJay Radio ta těch 11 let, nezasadnější! :)

Poslouchej online