PřihlásitRegistrace

SeeJay Radio tě dostane na Davida Guettu!

Ulov si i ty volný vstup na prosincové (16.12. 2011) vystoupení Francouze Davida Guetty.
V prosinci do placu hodíme celkem osm lupenů na tuhle párty, kde nesmíš chybět! Hlídej si web SeeJay Radia (www.seejay.cz), a poslouchej naše vysílání!

Soutěžit v éteru SeeJay Radia budeme od 5. do 8. 12. Vždy v Ranním Restartu (Pondělí až pátek, 7-10). Máte rádi Davida Guettu? Že jo? Dostaneme vás na něj!

Francouzský DJ, producent a remi...xér David Guetta vystoupí 16. Prosince v rámci „tour“ k novému albu Nothing But The Beat. Party proběhne v Brně v multifunkčním pavilonu P, tedy na stejném místě, kde letos vystoupil např. Tiësto.

Páté studiové album Davida Guetty s názvem Nothing But The Beat patří právem mezi nejočekávanější taneční alba tohoto roku. Již první singl z desky Nothing But The Beat s názvem Where Them Girls At vzal útokem první příčky hitparád. Ke spolupráci na novém albu si David Guetta přizval celkem 17 světoznámých umělců z hudební branže. Nechybí mezi nimi např. Snoop Dogg, Ludacris, Timbaland, Lil Wayne, Usher, Chris Brown, Akon, Flo Rida, Taio Cruz a další. Většinu pecek určitě dobře znáte i z našeho vysílání!

Tak nastražte uši a ulovte si lupen i pro sebe. Seejay Radio, ta NEJLEPŠÍ Dance Music Only!

Poslouchej online