PřihlásitRegistrace

PROGRAM / Sobota

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobota
00:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX NIGHT

Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.

07:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX WEEKEND

Ta nejlepší víkendová taneční muzika, kterou nikde jinde neuslyšíte!

12:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX WEEKEND

Ta nejlepší víkendová taneční muzika, kterou nikde jinde neuslyšíte!

14:00 / Moderuje: SeeJayMan

WEEKEND DRIVE

Užij si sobotní pohodičku u kávy nebo čaje s Karlem. Pravidelně každou sobotu mezi 14.-17. hod se dozvíš tipy kam vyrazit a jak si pořádně užít víkend. Navíc po 15. hodině se můžeš těšit na exkluzivní hosty z nejrůznějších oblastí jako je např. hudba, kultura, sport, apod. Tak si zpříjemni odpoledne a laď SeeJay Radio:)

17:00 / Moderuje: SeeJayMan

RETRO CLASSIC SHOW

Chcete se s námi vrátit do hudební minulosti? Zavzpomínat na první pusu nebo na dobu, kdy jste měli v batohu tamagotchi? :) Tak si pusť RETRO CLASSIC SHOW. Tady zahrají hity z let 90., milénia. A chybět nebudou i hity z druhé dekády nového milénia a to celé 3 hodiny! :)

20:00 / Mixx: SeeJayMan

TRANSMISSION RADIO

Každou sobotu večer TRANSMISSION RADIO - Andi Durrant představí nejnovější muziku z oblasti trance a progressive, kterou planeta Země nabízí. Pořad je vysílán ve spolupráci s obrovskou indoorovou akcí TRANSMISSION se skvělou show, lasery, zvukovým systémem, vizálními a speciálními efekty.

21:00 / Mixx: Bingo Players

HYSTERIA RADIO

BINGO PLAYERS: "Víte, jak to začíná," řekl s chutí. "Byl jsem ten, kdo si koupil nahrávky, když jsem byl mladý, koupil jsem spoustu vinylů, sedmpalcových, a když se objevily CD, koupil jsem spoustu CD, vyrůstal, dal jsem všechny peníze na hudbu."

22:00 / Moderuje: SeeJayMan

SEEJAY MiXX NIGHT

Noční nálož té nejlepší taneční muziky na SeeJay Radiu.

NedělePořady