PřihlásitRegistrace

Soutěžíme o Fyzioterapii All Inclusive

V pořadu COFFEE TiME (13-16h)
Celý tento týden (3.-7.2.2014) soutěžímě v odpoledním pořadu COFFEE TiME (13-16h) o dárkový poukaz pro jednoho na  Fyzioterapii All Inclusive. Během pořadu zveřejníme na FB radia soutěžní otázku. Jednoho z Vás vybereme a pošleme na Fyzioterapii All Inclusive ZDARMA.

Fyzioterapii All Inclusive
Během 60min Vám poskytneme to nejlepší, co je v dnešní době dostupné pro rychlou, efektivní a citlivou léčbu Vašich obtíží.
Provedeme diagnostiku pohybového aparátu fyzioterapeutem a pokud je potřeba, tak i včetně ultrazvukového vyšetření. Dále proběhne individuální manuální terapie za použití profesionáních fyzioterapeutických technik.

Máte nějaký sval v napětí? Bolí vás bedra? Nejdříve Vám uvolníme stažené svalové partie pomocí radiální rázové vlny a následně provedeme mobilizace. Tímto postupem předejdeme riziku poškození drobných vazů při následné manipulaci.

Trápí Vás na více místech těla (lokty, ramena, kolena, paty apod.) dlouhodobě neléčené bolesti? Po manuálním fyzioterapeutickém uvolnění postižených partií Vám za pomoci speciální radiální hlavice pomůžeme také zrychlit léčbu různých zánětů např. povrchových šlach.

Máte akutní bolestivý problém a potřebujete okamžitou pomoc? - I v těchto případech se nám velmi osvědčuje využití Fyzioterapie All-Inclusive.

PŘEDÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE OSOBNĚ V SÍDLE RÁDIA - ADRESA: PERUCKÁ 2481/5, PRAHA 2, ve všední dny do 17:00, jindy po telefonické domluvě.

Uznání výhry je pouze na kompetenci SeeJay Radia, výhra nemůže být vymáhána!
Poslouchej online