PřihlásitRegistrace

Tvář Scarlett - č. 1 Kateřina Rabušicová

26.03.2018
Přinášíme exkluzivní rozhovor další soutěžící Tvář Scarlett, která bude v 21. dubna v Sezemicích.
Předprodej vstupenek zde: http://www.tvar-scarlett.cz/vstupenky/ 
Více o soutěžící: https://www.tvar-scarlett.cz/katerina-rabusicova/ 

Tvář Scarlett je jedinou soutěží v České republice, ve které se nehledí na míry a váhu žen.Tato soutěž má kulturně vzdělávací charakter a už z toho je možné vytušit, že hlavním cílem soutěže je zvednout seběvědomí děvčátek, dívek a žen a zároveň rozvíjet jejich osobnost a vrozené schopnosti. Samozřejmě také naučit soutěžící novým dovednostem a vzít je na exkurzi do tvrdého světa modelingu. 

Píše o sobě: "Kdybych se měla v několika větách představit, řekla bych že jsem usměvavá a velmi energická žena. Neustále jsem pozitivně naladěná. Umím naslouchat a poradit či pomoci. Také jsem cílevědomá a docela tvrdohlavá. Dříve jsem si šla za svým hlava nehlava, ale život mě naučil dělat ústupky a kompromisy. To však nemění nic na tom, že udělám mnoho pro něco, po čem toužím nebo co bych chtěla dokázat. A čím jsem výjimečná? Asi tím, že jsem to prostě já. Beru se taková jaká jsem a nikdy jsem ze sebe nedělala nic co nejsem."

 

Rozhovor se soutěžící č. 1 - Kateřina Rabušicová

1. Když posloucháš muziku na sluchátka (i jinak případně), podupáváš si o 106? 
Pokud poslouchám svižnější muziku, tak určitě ano, a nejen to. Jako tanečnice latiny jsem trochu rytmem "postižená", takže si i tančím a je jedno jestli doma, nebo na zastávce.

2. Co děláš přesně šestou minutu ráno po probuzení? 
To je zajímavá otázka. Budím se v 7:00 na otravný zvuk budíku. Takže pak klasika koupelna - šestá minuta je tak čas, kdy si maluju pravé oko tekutou linkou a nadávám u toho :-D 

3. Přítel/přítelkyně vedle tebe a do tebe neustále něco mele, jak se ho/jí zbavíš, protože už chceš spát? 
Na tuto otázku se ptáte špatné osoby - ta osoba, která mluví jsem většinou já :-D Ale teď vážně - prostá věta pro nás oba, která platí je jednoduchá: "Miláčku řekneme si to zítra, dobrou noc." 

4. Vepřové, jehněčí, rybí anebo kedlubnu? 
Rybu si nechejte a zbytek mi noste postupně. (Smích) 

5. Dostaneš do ruky kosu na kosení trávy. Komu s ní rozhodně při své šikovnosti ublížíš či neublížíš? 
Neublížím nikomu. Jelikož jsem vyrostla na venkově tak kosu a srp mi dali do ruky už jako malé abych nakrmila králíky jetelem. 

6. Kde se nejlépe cítíš? A kdy? 
Když přijdu domů, kde mě čeká přítel s otevřenou náručí. Prostě doma je doma - s přítelem a nebo se svou rodinou a to kdykoliv. Dále je to i u rodičů na zahradě, když sedím na sluníčku, nikdo mě neruší a můžu relaxovat a vypnout. 

7. Jsi na Šumavě v parku, potkáš tam jelena Standu ze Šumavy, stojíte proti sobě. Co bys mu v tu chvíli začala povídat – pokud něco? 
Kdybych před sebou měla jelena? Standa - Nestanda, zdravě bych potichu couvala do bezpečí a nesnažila se k němu nijak přibližovat. Přeci jen je to divoké zvíře, které jedná pudově. Jsem ráda, že Standu neusmrtili, jelikož i v tomto případě šlo o hloupost lidí. A jestli bych mu něco vzkázala? Asi jen - nevěř lidem. 

8. Pracuješ jako učitelka v mateřské školce, jedete s dětmi na výlet. Vystupujete z dopravního prostředku (tramvaj, trolejbus, atd.), a ty až po vystoupení na zastávce s kolegyní zjistíš, že vám dva prckové chybí. Jaká bude tvá hned první reakce nebo pocit? 
Určitě se to stát bohužel může. Já bych zachovala klid, znovu bychom přepočítali děti, přeci jen jsme je poučili, že by se stala vážná věc. A ejhle, Maruška s Filípkem si jen zavazovali tkaničky :-) 

9. Zvoní ti soused na dveře, že je od vás slyšet hlasitý zpěv – ale on si nejde stěžovat, ale zachránit tě. Jak zareaguješ
Myslím, že zpívám tak hlasitě spolu s muzikou, že bych ten zvonek pravděpodobně neslyšela. A kdyby jo, tak mu to vysvětlím, že jde o trénink hlasivek pro případ, až se opravdu něco stane a já budu muset křičet.

 

Poslouchej online