PřihlásitRegistrace

Tvář Scarlett - č. 10 Šárka Vobořilová

4.04.2018
Už se téměř blížíme do finále s představováním soutěžících Tvář Scarlett 2018. Předposlední rozhovor čtěte uvnitř!
Rezevace lístků: http://www.tvar-scarlett.cz/vstupenky/
Další info a fotky soutěžící: http://www.tvar-scarlett.cz/sarka-voborilova/

Šárka o sobě píše: "Milí čtenáři, ráda bych Vám představila alespoň trochu svou osobu. Předem bych chtěla zdůraznit, že miluju svou rodinu, která mě ve všem podporuje. Děkuju! Mou největší zálibou a zároveň relaxací je malování a kreslení. Abyste mě lépe poznali z této stránky, tak se můžete podívat na mou tvorbu na fb pod Šárka Vobořilová Art. Další zálibou je házená, ke které jsem se dokázala vrátit po sedmileté pauze a podařilo se mi tak zhubnout 16kg. Momentálně působím v týmu Astra Praha a hraji dvě soutěže - přebor a 2.ligu. Důvodem, proč jsem se přihlásila do soutěže je mé sebevědomí. Ráda bych tak sobě, ale i ostatním ženám dokázala, že jsme krásné tak, jak se cítíme a ideál krásy nemusí být 90/60/90. Povahově ráda pomohu, když je to možné. Jsem věčně usměvavá (možná až moc), přátelská a někdy mám ráda svůj klid. Děkuji moc za pozornost a budu se těšit, až se všichni setkáme ve finále!"


Rozhovor se soutěžící č. 10 - Šárka Vobořilová

1. Když posloucháš muziku na sluchátka (i jinak případně), podupáváš si o 106?
Bohužel mi chybí rytmus, tak nepodupávám, ale ráda si zpívám nahlas, když kolem nikdo není.

2. Co děláš přesně šestou minutu ráno po probuzení?
Na tuto otázku jsem neodpověděla hned, protože jsem si to musela další dny zkusit, a teď to vím přesně. Ležím ještě v posteli. Dlouho mi trvá, než vstanu a měla bych s tím něco udělat. Doufám, že je to tou zimou! :)

3. Přítel/přítelkyně vedle tebe a do tebe neustále něco mele, jak se ho/jí zbavíš, protože už chceš spát?
Nijak, protože je to sen. Přítele nemám.

4. Vepřové, jehněčí, rybí anebo kedlubnu?
Nejsem vybíravá, sním vše. Zrovna teď mám ale chuť na kedlubnu.

5. Dostaneš do ruky kosu na kosení trávy. Komu s ní rozhodně při své šikovnosti ublížíš či neublížíš?
Já jsem nebezpečná sama sobě. Umím zakopnout i v teniskách na rovné zemi.

6. Kde se nejlépe cítíš? A kdy?
Snažím se cítit dobře všude a vždy - život máme jeden na nějaká trápení. Nejlépe se však cítím se svou rodinou, kamarády, při malování nebo i na hřišti při zápase.

7. Jsi na Šumavě v parku, potkáš tam jelena Standu ze Šumavy, stojíte proti sobě. Co bys mu v tu chvíli začala povídat – pokud něco?
Zeptala bych se, co tu dělá, protože má být v Lánech. Zkusila bych ho pohladit a říct mu, že za nic nemůže.

8. Pracuješ jako učitelka v mateřské školce, jedete s dětmi na výlet. Vystupujete z dopravního prostředku (tramvaj, trolejbus, atd.), a ty až po vystoupení na zastávce s kolegyní zjistíš, že vám dva prckové chybí. Jaká bude tvá hned první reakce nebo pocit?
První pocit bude strach a obava. Reakcí bude opětovné přepočítání dětí. Pokud budou opravdu chybět, tak zavolám na dopravní podnik a zjistím kontakt na řidiče dopravního prostředku. Kolegyně se může zatím zeptat dětí, jestli ví, kde se ztratili. Věřím ale, že by vše dobře dopadlo.

9. Zvoní ti soused na dveře, že je od vás slyšet hlasitý zpěv – ale on si nejde stěžovat, ale zachránit tě. Jak zareaguješ?
No, protože by mě musel zachránit přede mnou samotnou... Tak doufám, že se tomu jen zasměje, když otevřu dveře a zpěv ustane.

Poslouchej online