PřihlásitRegistrace

Tvář Scarlett - č. 11 Kateřina Šináglová

4.04.2018
Přinášíme poslední z rozhovorů s 11 finalistkami letošní Tvář Scarlett, která bude v dubnu v Sezemicích. Více v článku!
Rezevace lístků: http://www.tvar-scarlett.cz/vstupenky/
Dalš info a fotky soutěžící: http://www.tvar-scarlett.cz/katerina-sinaglova/

Kateřina má pro své fanoušky tento vzkaz: "Ahoj, jmenuji se Kateřina Šináglová, je mi dvacet let a do soutěže Tvář Scarlett jsem se přihlásila, abych se pokusila splnit si sen a mohla se dále věnovat modelingu! Jsem upřímná, společenská, stále usměvavá a mám pozitivní přístup k životu."

Rozhovor se soutěžící č. 11 - Kateřina Šináglová

1. Když posloucháš muziku na sluchátka (i jinak případně), podupáváš si o 106?
Muziku poslouchám hlavně v autě, a tam většinou spíš zpívám o 106, jinak na muziku tancuji hlavně v klubu.

2. Co děláš přesně šestou minutu ráno po probuzení?
Jelikož mám po probuzení nastavené ještě tři další budíky, tak šestou minutu ještě pospávám.

3. Přítel/přítelkyně vedle tebe a do tebe neustále něco mele, jak se ho/jí zbavíš, protože už chceš spát?
Můj přítel si chce pravidelně v posteli před spaním povídat, takže je zvyklý, že když začnu spíš vydávat zvuky místo odpovědí, tak za chvilku nebude odpověď už žádná... Takže moje zbavovací metoda je, že prostě usnu.

4. Vepřové, jehněčí, rybí anebo kedlubnu?
Určitě rybí!

5. Dostaneš do ruky kosu na kosení trávy. Komu s ní rozhodně při své šikovnosti ublížíš či neublížíš?
Neřekla bych, že jsem nešikovná, ale jelikož kosení trávy nejspíš nebude můj šálek kávy, tak bych si ji vzala do ruky spíš jen za účelem s ní zapózovat na nějakou fotku s tématikou smrtky :-)

6. Kde se nejlépe cítíš? A kdy?
Určitě v okruhu lidí, kteří mě znají, nebo se kterými si padneme do noty, třeba jako s holkama ze soutěže Tvář Scarlett! A pak už je jedno, kde jsme :-)

7. Jsi na Šumavě v parku, potkáš tam jelena Standu ze Šumavy, stojíte proti sobě. Co bys mu v tu chvíli začala povídat – pokud něco?
Úplně nevím, co bych si musela vzít, abych viděla mluvícího jelena, ale díky bohu žádné omamné látky neberu. Navíc Standu znám jen kolegu z práce a ten není jelen, aspoň myslím. A parohy snad taky nemá... :-))

8. Pracuješ jako učitelka v mateřské školce, jedete s dětmi na výlet. Vystupujete z dopravního prostředku (tramvaj, trolejbus, atd.), a ty až po vystoupení na zastávce s kolegyní zjistíš, že vám dva prckové chybí. Jaká bude tvá hned první reakce nebo pocit?
Asi by se mi okamžitě zastavilo srdce. Takže jsem ráda, že zodpovědnost za tolik dětí jako učitelka nemám. Stačilo mi být v Anglii jako Au-Pair dvou kluků, a ani to nebyla procházka růžovým sadem! Natož tucet dětí...

9. Zvoní ti soused na dveře, že je od vás slyšet hlasitý zpěv – ale on si nejde stěžovat, ale zachránit tě. Jak zareaguješ?
Ještě se mi nestalo, aby mi někdo zvonil na dveře za tímto účelem, ale asi mu poděkuji a zazpívám mu ještě jednou na odchod :-)

Poslouchej online