PřihlásitRegistrace

Valentýn je jeden den, ale soutěž s DOGSIE.CZ pro vaše psí miláčky celý týden!

Každý druhý má v Česku i na Slovensku čtyřnohého psího miláčka. A my máme pro vás místo jednoho "srdíčkového" dne naopak celý týden, kdy můžete obstarat zábavu pro vašeho psíka na celý březen! A KAŽDÝ POSLUCHAČ SEEJAY RADIA MÁ SLEVU!

Soutěž s DOGSIE.CZKAŽDÝ POSLUCHAČ SEEJAY RADIA MÁ SLEVU!

Pokud si objednáte měsíční balíček pro vašeho pesana a zadáte jako slevový kód "seejay radio", tak automaticky získáváte SLEVU 5 %!! 

CO JE DOGSIE.CZ?

Super věc pro naše psí miláčky. Stejně každý kupuje neustále hračku, pamlsky a spousty dalších. No a tady to máte u dogsie.cz za měsíční poplatek - který byste stejně za laskominky vydali - přímo až do domu. A to březnový balíček právě soutěžíme!

KDE A KDY MŮŽU SOUTĚŽIT?

Vždy v ranní show mezi 7. až 10. hodinou dopolední a poté odpoledne, a to prostřednictvím Facebooku našeho rádia. Je vždy na každém moderátorovi, jakou soutěž udělá, ale šanci má každý!

CO PRO TO MÁM TEDY UDĚLAT?

Stačí poslouchat ranní show (mezi 7:00-10:00 ráno) anebo odpoledne mezi 13:00 - 17:00, či sledovat náš Facebook. Tam budeme soutěžit jednoduše - kdo napíše slovo HAF pod příspěvek se soutěží a bude co nejblíže do té chvíle, než napíšeme za nás, za rádio STOP! A svoje HAF můžete napsat i víckrát ;)

Ve vysílání řekneme ve správnou chvíli, že máte volat a třetí z vás, který se dovolá, má balíček od dogsie.cz! Připomínáme číslo +420-910-055-055Nebojte, volání na toto číslo vás bude stát stejně jako kamkoliv na pevnou linku v ČR podle vašeho telefonního operátora. Není to žádné speciální číslo, jde o IP telefon.

Naši moderátoři od vás budou pak potřebovat telefon, e-mail a adresu, kam balíček poslat - ten vám bude posílat přímo společnost provozující DOGSIE.CZ. Vaše osobní údaje nebudeme nijak dále uchovávat.

Soutěž s Dogsie.cz na SeeJay Radiu!

Poslouchej online