PřihlásitRegistrace

Velká posila našeho týmu

6.10.2018
Je to přesně tak. 1.10.2018 rozšířil náš tým skutečný hudební expert, kterým nemůže být nikdo jiný, než Stano Šimor (producent největších hitů kapely Lunetic, zpěvačky Misty). Ujme se pozice programového manažera, který má za úkol udat nový směr naší rozhlasové stanici.

Samozřejmě se i nadále budeme pevně držet nejlepší taneční muziky z celého světa. Ovšem s blížícím se příchodem digitálního rozhlasového vysílání DAB+ je třeba „refrešovat“ značku a přidat ji patřičnou dravost, kterou si zaslouží. Proto se můžou naši posluchači těšit na spoustu novinek, které ještě více zaklíní naše hudební vlny v jejich uších.

„Blíží se odpojení FM rádio frekvencí a s nástupem DAB+ přicházejí nové možnosti pro ty, kteří se na digitální přechod a tím pádem volný digitální trh připraví. SEEJAY Radio začne v první řadě posilovat v atraktivitě hudebního a programového obsahu, směrem ke zvyšování poslechovosti. Současně s realizací nových mediálně atraktivních start-upů, se odstartuje rozšíření aktivit spojených s vyznamnými partnery,” dodává Stano Šimor.

Poslouchej online