PřihlásitRegistrace

VIP movie STANDARD - poukázka bez hranic

Soutěžíme s FALCONEM v RANNÍ HONIČCE (7-10h)
Tento týden (2. - 4.4.2014) soutěžíme v pořadu RANNÍ HONIČKA (7-10h) o poukazy do CineStar.

Poukaz bez hranic můžete využít na jakákoliv film v síti CineStar (Praha - Anděl, Praha -Černý most, Olomouc, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Liberec, Mladá Boleslav, Plzeň a Opava).

Poukazy do soutěže věnoval FALCON, který uvádí do kin akční film - Captain America: Návrat prvního Avengera

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět.

Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.

Chris Evans, Frank Grillo, Sebastian Stan ad.

Oficiální trailerPozn.:
PŘEDÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE OSOBNĚ V SÍDLE RÁDIA - ADRESA: PERUCKÁ 2481/5, PRAHA 2, ve všední dny do 17:00, jindy po telefonické domluvě.

Uznání výhry je pouze na kompetenci SeeJay Radia, výhra nemůže být vymáhána!

Poslouchej online