PřihlásitRegistrace

VOLNÉ LUPENY NA MEGA PÁRTY CINDA

Checkuj SJ BOX !!!

VOLNÉ LUPENY NA CINDA OPEN AIR ČEKAJÍ PRÁVĚ NA TEBE !!!


Poslouchej každý den od 17:00 do 18:00 pořad SJ BOX s Katie a dostaň se ZADARMO na festival CINDA OPEN AIR, který proběhne na Císařské louce v Praze !!!

Tak jako v předešlých letech se jedná o denní festival, který bude v nočních hodinách doplněný after párty. Na pěti zastřešených stagích v následujícím složení MAIN, TOUSTER, MINIMAL PEOPLE, JACKIN a DOKLUBU se vystřídá na 45 djs všech možných stylů. Festival samozřejmě představí to nejlepší z české scény jako např.: Orbith, Jerry, Ladida, Chris Sadler, Bon Finix a mnoho dalších. A navrch jako bonbónek si pro vás jeho pořadatel připravil na první vydaní rovnou dva zahraniční hosty. Kromě bohatého hudebního programu se můžete těšit také na doplňkový program, který vám zajistí například zábavný stan Seejay Radia, krásné hostesky celé zakryté pouze malbou bodypainting či 8 barů. Vzhledem k loňskému úspěchu děla zvaného Cryogenic CO2 vám tento rok naservírujeme hned dvě a to s 300 kily kapalného oxidu uhličitého.


LINE UP 14.7. 2012

Main stage - Marco Nastic (RS), Chris Sadler, Jerry, E-lite, Orbith, KIFLI, Carrasco, Bon Finix, Pete Walk, Hydrophonic

Minimal People stage - Ladida, Soundjet, Gusman, DaMoon, Audiot, Subsist, Sonja

Doklubu.cz stage - Slovak, P-jay, Peet Sanders, Raffael de La Rue, Revis, Looky, Ketan, Ezwell,Smoke, B.one.k

Touster stage - Marco Zaffarano (D), Pavel Krejdl, Marty Fish, LamyCZ, Shimita, Tokátko, Ufi DaMan,Wilda, JB, Schwing, Flesh, Taada

Jackin house stage - Farrelly, Godzi, Mark Twin, Thomanec, Lister, Fappipe

Poslouchej online